Центр профілактики хвороб США виділить $17 млн

Центр профілактики хвороб США виділить $17 млн

Центр контролю та профілактики хвороб США (CDC) заявив про виділення додаткових 17 млн доларів США на фінансування відновлення системи громадського здоров’я в Україні. Це було озвучено під час робочої зустрічі Міністра охорони здоровʼя Віктора Ляшка та головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна з представниками CDC у Вашингтоні, повідомляє Міністерство охорони здоров’я України

«З цих 17 млн доларів США 5,3 млн будуть спрямовані на запобігання, виявлення та реагування щодо стримування стійкості росту до протимікробних препаратів, 7,7 млн — на посилення систем епіднагляду та можливостей лабораторій, 2,6 млн — на посилення управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я та 1,2 млн — на вдосконалення систем модернізації даних. Частина коштів буде направлена на подальшу підтримку та розвиток навчального курсу з польової епідеміології для українських спеціалістів, що позитивно вплине на безпеку громадського здоров’я України. Ми вдячні нашим партнерам за те, що в цей складний час для українського народу вони стоять пліч-о-пліч та підтримують медичну систему та систему громадського здоров’я в Україні», — зазначив Міністр.

Під час зустрічі обговорили протистояння викликам, що виникли внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну, зокрема були визначені ключові напрями підтримки системи охорони здоров’я ресурсами CDC.

Зустріч пройшла у рамках робочого візиту Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в США з метою поглиблення співпраці та налагодження співпраці з американськими партнерами.

НАШ ГРАД