Сучасна техніка в охороні кордону

Сучасна техніка в охороні кордону

Держприкордонслужба реформується та переозброюється за стандартами ЄС та НАТО і є лідером реформування серед силових структур.

Зокрема, минулого року підрозділи Львівського загону в рамках проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» отримали 24 безпілотних авіаційних систем, повідомляє Адміністрація Державної прикордонної служби України

Згодом військовослужбовці Львівського загону разом з представниками Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби, що в Оршанці, пройшли спеціальний тренінг із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем та отримали необхідні знання та досвід.

Сьогодні прикордонники, у тому числі Львівського загону, за допомогою «залізних пташок» дистанційно здійснюють моніторинг ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 10 кілометрів як вдень, так і вночі.

Крім того і в південному регіоні країни під час моніторингу прикордонних акваторій Чорного моря та Дніпра, дрони допомагають у боротьбі з браконьєрством.

Українські прикордонники застосовують сучасну техніку в охороні кордонуУкраїнські прикордонники застосовують сучасну техніку в охороні кордонуУкраїнські прикордонники застосовують сучасну техніку в охороні кордону

НАШ ГРАД