«Південмашу» замовлять 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій

«Південмашу» замовлять 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій

Представники Державного космічного агентства, заводу «Південмаш» та південнокорейської групи Caris підписали план реалізації проекту «Виробництво електробусів на ДП «Південмаш»», повідомляє Державне космічне агентство України

«Ми почали працювати над умовами контрактів, один з яких плануємо підписати вже через два місяці. Сподіваємось, що проект з Caris стане поворотним моментом для «Південмашу» та дозволить нам дати необхідний імпульс для відновлення виробничих потужностей заводу», — говорить голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Нагадаємо, що південнокорейська група Caris планує замовити на «Південмаші» 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Угода передбачає підписання договорів на суму ₴23 млрд, з термінами виробництва до 2023 року.

Південнокорейська корпорація Caris має підприємства, розташовані в багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху, а також R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

НАШ ГРАД