Працює штаб із забезпечення будівельними матеріалами

Працює штаб із забезпечення будівельними матеріалами

У Мінрегіоні розпочав роботу Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами, що сприятиме відновленню будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України

На установчому засіданні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської був затверджений поіменний склад Оперативного штабу.

Також Оперативний штаб розпочав роботу щодо моніторингу ринку будівельних матеріалів.

“Ми плануємо започаткувати проведення на постійній основі моніторингу поточного стану ринку будівельних матеріалів — наявних виробничих потужностей, фактичної наявності тих чи інших будівельних матеріалів, логістики їх постачання”, — сказала Наталія Козловська, голова Штабу.

За її словами це робочий інструмент, який дозволить пришвидшити відновлення об’єктів житлової, соціальної та критичної інфраструктури, а також будівництво нових споруд та будівель різноманітного призначення у регіонах.

Штаб на наступному засіданні планує заслухати одну із профільних асоціацій з аналізом ринку будівельних матеріалів.

Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами утворено як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України. Очолює його заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Основні завдання Штабу:

  • координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, представників будівельного бізнесу та відповідних торговельних мереж для забезпечення будівельними матеріалами (виробами, продукцією) для відновлення постраждалих об’єктів;
  • оперативне розв’язання проблемних питань із налагодження постачання матеріалів (виробів, продукції) до кінцевого споживача.
  • НАШ ГРАД