Посилене патрулювання поліцейськими продовжено

Посилене патрулювання поліцейськими продовжено

Посилений режим несення служби поліцейськими в Україні продовжено до 26 лютого. Про це повідомив в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» Голова Національної поліції Ігор Клименко.

Ігор Клименко наголосив: «Наразі складний період активної фази гібридної війни проти України. Поліція працює єдиним механізмом з іншими правоохоронними органами, щоб протидіяти будь-яким спробам дестабілізувати ситуацію в країні».

За словами Голови Нацполіції, минулими вихідними поліція спільно з Нацгвардією посилили охорону та пропускний режим на території зони ЧАЕС.

«Також близько 2 тисячі поліцейських охороняють 245 об’єктів критичної інфраструктури в державі», — наголосив він.

Ігор Клименко зазначив: «Звісно, посилений режим несення служби – це велике навантаження для поліцейських. І ми намагаємося скорегувати графіки чергувань так, щоб у поліцейських був час на відпочинок».

Також він запевнив, що кожен поліцейський розуміє важливість своєї служби та сумлінно виконує обов’язки заради спокою і правопорядку всередині країни. При цьому Голова НПУ повідомив, що за підсумками роботи в посиленому режимі минулого тижня рівень злочинності в Україні знизився в середньому на 15%.

НАШ ГРАД