Перевірка транспортних засобів проводитиметься частіше

Перевірка транспортних засобів проводитиметься частіше

Під час посилення режиму несення служби Нацполіції обмежень конституційних прав громадян не буде, — запевнив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі програми «Право на владу» 14 лютого.

«Жодних обмежень прав громадян, як то права на мітинги, звичайно, не буде. Такі обмеження вводяться лише тоді, коли в країні впроваджено режим воєнного стану. Поки що про це не йдеться. І я впевнений, що об’єднавшись, ми усі зможемо пройти цей непростий час», – зазначив Денис Монастирський.

Міністр повідомив, що під час посилення режиму несення служби Нацполіції буде збільшено кількість особового складу правоохоронців, які забезпечуватимуть публічну безпеку на вулицях та посилено охорону об’єктів критичної інфраструктури.

Також очільник МВС попросив водіїв ставитися з розумінням до того, що перевірка транспортних засобів проводитиметься частіше.

З 14 по 19 лютого 2022 року особовий склад поліції переведений на посилений режим несення служби. Про це повідомив голова Нацполіції України Ігор Клименко.

У неспокійний час, коли панують тривожні настрої, що збільшує ймовірність зростання рівня злочинності, правоохоронці посилюють активну присутність на вулицях для забезпечення безпеки громадян, — повідомив Міністр внутрішніх справ.

«Збільшення поліцейської присутності в містах, селах дає добропорядним людям впевненість, а для тих, що налаштовані на певні правопорушення, є пересторогою», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

Ефективність таких заходів підтверджують і нещодавні навчання сил МВС у населеному пункті Каланчак: упродовж тижня підготовки й проведення навчань не надійшло жодної заяви в поліцію і не було жодної крадіжки, як у цьому населеному пункті, так і навколо нього.

НАШ ГРАД