Військові пройшли навчання для Армії дронів

Військові пройшли навчання для Армії дронів

Комплексній програмі Армія дронів виповнюється місяць. Вже з наступного тижня наші військові почнуть отримувати потужні дрони, які закуповують в рамках проекту. Також люди дронатять власні дрони на потреби військових. Але проект був би неможливим без професійних операторів, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України

За весь час проекту Армія дронів школи випустили близько 400 військових операторів. Сьогодні 37 з них закінчили навчання в школі «Дронаріум».

«Оператори дронів – це очі нашого фронту. Саме завдяки профільному навчанню та професіоналізму військових навіть звичайні дрони можуть виконувати бойові завдання. Наші захисники ефективно використовують технології в боротьбі з ворогом і щодня доводять, що для них немає нічого неможливого», – заявив Віце-прем‘єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Армія дронів – це комплексна програма, в рамках якої ми закуповуємо дрони, ремонтуємо їх та проводимо навчання операторів.

Наразі військові системно вчаться пілотувати дронами в двох школах – «Дронаріум» та «Боривітер». Незабаром до них долучаться ще 10 шкіл для операторів. У рамках програми військовослужбовці опановують навички керування дронами та маскування, відпрацьовують польотні завдання, розробку тактики керування дронами.

Професійні оператори мінімізують ймовірність пошкодження та падіння дронів. Та найголовніше – зберігають життя багатьом людям.

Також за майже місяць зі всього світу задонатили понад 630 млн гривень на безпілотники для українських захисників. Вже укладено контракти на суму 260,5 млн гривень на закупівлю потужних дронів – мультикоптерів Matrice, наземних систем для ударних дронів-камікадзе Warmate та одних із найкращих дронів-розвідників Fly Eye.

Задонатити на проект «Армія дронів» чи задронатити власний дрон на потреби військових можна на сайті UNITED24.